Předváděcí dny Auto SAS 2021

Srdečně Vás zveme k návštěvě Auto SAS v Solnici
ve středu 15. nebo ve čtvrtek 16. září 2021.

Věříme, že nám situace dovolí uspořádat naše tradiční Předváděcí dny Auto SAS ve vybraném zářijovém termínu.  

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Máme spoustu novinek!

Rádi bychom Vám představili nové modely, které rozšířily naši nabídku manipulační techniky, nové e-shopy a novinky pro usnadnění Vaší práce.

Představíme Vám nové nebo inovované stroje TOYOTA a BT, náš vlastní systém pro správu flotily SAS-REPORT a mnoho dalších.

Během uplynulého období s omezenou možností osobního kontaktu jsme představili řadu novinek i v oblasti náhradních dílů a příslušenství a rádi bychom Vám je představili i při osobním setkání.

Chtěli bychom Vás informovat o tom, že jsme na stoupající zájem o náhradní díly a příslušenství na malé bagry, zemní stroje a manipulátory zareagovali a jsme připraveni nabídnout Vám tyto díly jak po telefonické dohodě, tak i v elektronické podobě v novém e-shopu WWW.BAGRPARTS.CZ. Můžete tak nakupovat díly i pro tyto stroje 24 hodin denně 7 dní v týdnu za zaváděcí ceny. Neváhejte nás kontaktovat, pokud si nebudete jistí, jaký díl je ten správný právě pro Váš stroj. Naši operátoři jsou připraveni Vám pomoci s výběrem.

V neposlední řadě se nám již stýská po osobním kontaktu. Věříme, že se situace již stabilizovala a podzim nepřinese žádná nečekaná překvapení.

Registrovat k Vaší návštěvě se můžete ZDE.

Prosíme, zvolte datum své návštěvy a do poznámky uveďte název firmy, kterou zastupujete, a počet osob, abychom mohli zajistit občerstvení. Případně můžete uvést i čas příjezdu a jméno osoby, s níž chcete jednat.

Přejeme Vám hlavně zdraví a dobrou náladu a těšíme se na shledanou!

Tým Auto SAS

Manipulační technika

+420 777 700 621

+420 777 700 605