Elektrický paletový vozík

Představujeme novinku v nabídce. Elektrický paletový vozík SASPARTS PNE15 je nyní k dispozici i s vidlicemi délky 800 mm, což oceníte především ve stísněných prostorech.

Ruční paletový vozík PNE 15 znáte již z naší loňské nabídky. Dokonale splňuje potřeby provozů jako jsou obchody a sklady, potřeby nakládky a vykládky nákladních automobilů a kamionů.

Nyní nabízíme jeho variantu pro velmi stísněné prostory. Rozdíl nespočívá ve výkonu, ale v délce vidlic.

Díky kratším vidlicím je i poloměr otáčení menší a tím manipulace v úzkých prostorech snazší.

I tento model můžete použít pro přepravu a manipulaci s břemeny až do hmotnosti 1500 kg.

Ergonomická „chytrá” řídicí oj umožňuje využít řídicích funkcí i ve vertikální pozici, a to díky funkci pomalého chodu (”želva”), což oceníte především ve velmi stísněných prostorách jako jsou výtahy, kontejnery, korby nákladních automobilů nebo kamionů, maloobchodní sklady, nebo úzké uličky.

Řídicí oj je vybavena panelem pro zadání PIN přístupového kódu pro snížení rizika zneužití vozíku neoprávněnou osobou. Na LCD displeji, který je již v základní výbavě vozíku, můžete sledovat stav baterie, rychlostní mód, odpracované hodiny či případná chybová hlášení.

Pro ještě jednodušší přístup lze doobjednat RFID čipový přístup.

VYSOKÁ PRODUKTIVITA

Díky elektrickému pohonu je práce s tímto vozíkem mnohem snazší a především lehčí a zvládnou ji i osoby menšího vzrůstu a síly.
Za stejný čas bude obsluha schopna zvládnout více materiálu.

Vozíky PNE15 jsou vybaveny li-ionovou technologií pro vysokou operativní a energetickou účinnost, bateriemi 24V/36Ah. Stav baterie můžete sledovat na LCD displeji.

K nabíjení je možné využít nabíječ 12A s funkcí rychlonabíjení. Nabíjet baterii můžete přímo ve vozíku bez nutnosti vyjmutí baterie během provozní přestávky. V případě 3-směnného provozu je možné zajistit nepřetržitý provoz díky velmi snadné výměně baterie.


OBJEDNAT | Prospekt ke stažení

Manipulační technika

+420 777 700 621

+420 777 700 605